O nas

O NAS

Firma RIKO Pomoc Drogowa świadczy kompleksowe usługi holowania oraz transportu od 2009 roku. Ciągła chęć rozwoju sprawia, że stale ulepszamy naszą flotę dostosowując możliwości naszych holowników do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Podchodzimy do każdego przewozu bardzo profesjonalnie i odpowiedzialnie, dbając o bezpieczeństwo powierzonego nam zlecenia. Nasze lawety przewożą maszyny budowlane, ciągniki rolnicze, wózki widłowe, uszkodzone i rozbite samochody a także kampery i wiele innych ładunków w zależności od potrzeb naszych klientów. Na widelcu holujemy samochody ciężarowe, a nasze pojazdy pozwalają sprawnie obsługiwać awarie i wypadki z udziałem ciągników siodłowych oraz naczep.

NASZE ZALETY

bezpieczeństwo przewożonych ładunków
polisy transportowe
licencja transportowa
zatrudnianie osób posiadających Certyfikat Kompetencji Zawodowych w transporcie drogowym rzeczy
wszechstronność
elastyczność
dostępność czasowa
inwestowanie w rozwój floty samochodowej
profesjonalizm
rozwój

SKORZYSTAJ W 3 PROSTYCH KROKACH

01
KONTAKT
Skontaktuj się z nami i opisz swój problem. Podaj informacje o miejscu, gdzie znajduje się pojazd oraz o przyczynie potrzeby serwisu lub holowania.
02
PRZYGOTOWANIE POJAZDU
Przed przybyciem naszego pracownika, przygotuj swój pojazd. Oznacz go odpowiednimi znakami ostrzegawczymi i upewnij się, że został prawidłowo zabezpieczony. Zadbaj o bezpieczeństwo pasażerów podróżujących z Tobą. Użyjcie kamizelek odblaskowych. Przejdźcie w bezpieczne miejsce.
03
SERWIS / HOLOWANIE
Serwisant po zdiagnozowaniu problemu przystąpi do naprawy pojazdu na miejscu lub przygotuje pojazd do transportu i bezpiecznie przetransportuje go do wyznaczonego miejsca.

ZAREZERWUJ USŁUGĘ JUŻ DZIŚ

Skorzystaj z naszych usług, aby szybko i bezpiecznie dostać się do celu. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!